Yhteystiedot

Pääkonttori

Extena AB

Storlidenvägen 5
SE-935 93 Norsjö
RUOTSI

Yritystunnus: 556458-4448

Extena Suomi

Extena Norja

Extena Anders Mattsson Försäljningsansvarig

Anders Mattsson

Sales Manager Telephone +46 70-245 12 50 Email anders.mattsson@extena.se

Edde Johansson

Product Manager Cable Protection Sales Electrical/Telecomms/Construction Telephone +46 70-610 54 20 Email edde.johansson@extena.se

Anders Rydén

Product Manager Polarpipe/ Sales Water and Sewage Sweden and Finland Telephone +46 70-617 90 09 Email anders.ryden@extena.se  

Extena Patrik Berg försäljning

Patrik Berg

Product Manager egeplast products / Sales Water and Sewage Sweden and Finland Telephone +46 (0)76 095 67 47Email patrik.berg@extena.se

Håkan Lundgren

Sales/Project Coordinator Telephone +46 918-333 72 Email hakan.lundgren@extena.se

Anna-Karin Stenlund

Order Receipt/Internal Sales Telephone +46 918-333 71 Email annakarin.stenlund@extena.se

Tomas Berg

Order Receipt/Internal Sales Telephone +46 918-333 73 Email tomas.berg@extena.se

Stefan Eriksson

Production Manager Telephone +46 918-542908Email stefan.eriksson@extena.se

Manfred Norqvist

Transport and Warehouse manager Telephone +46 918542910 (Mobile +46(0)730498191)Email nlager@extena.se

Stellan Malm

Quality & Maintenance Manager Telephone +46 918-333 77 Email stellan.malm@extena.se

Nina Bjursell

HR Manager Telephone +46 918-333 70 Email nina.bjursell@extena.se

Pär Björk

Finance Manager Telephone +46 918-333 75 Email par.bjork@extena.se

Peter Falk

CEO Telefphone +46 918-333 78 Email peter.falk@extena.se

Haluatko lisätietoja?

Ota yhteyttä meihin; kerromme mielellämme lisää
palveluistamme ja tavoista, joilla voimme olla avuksi.

Pääkonttori

Extena AB

Storlidenvägen 5

SE-935 93 Norsjö

RUOTSI

Puhelin +46 (0)918-333 70

info@extena.se

www.extena.com

Yritystunnus: 556458-4448

Extena Suomi

Puhelin +358 2 7249353

info@extena.fi

www.extena.fi

Extena Norja

Puhelin +47 483 42 558

info@extena.no

www.extena.no